Dette er resultatet fra OBOS Miniligaen - hos Vålerenga 2018. Se de seneste resultater fra OBOS Miniligaen - hos Vålerenga 2019 her.

Valle Hovin kuntsgress 2

  Kampnr Tid Række Hjemmehold Resultat  Udehold    
09060100 lø 09/06 09:00 lø 09/06 G7 Grp P Frigg 5 Kolbotn D    
09060101 lø 09/06 09:12 lø 09/06 G6 Grp G Forward Ready 4    
09060102 lø 09/06 09:24 lø 09/06 G7 Grp A Frigg 6 Grei 1    
09060103 lø 09/06 09:36 lø 09/06 G6 Grp G Ready 4 Lyn 1    
09060104 lø 09/06 09:48 lø 09/06 G7 Grp M Frigg 4 Ready 3    
09060105 lø 09/06 10:00 lø 09/06 G6 Grp F Teisen Rød Nordstrand 1    
09060106 lø 09/06 10:12 lø 09/06 G7 Grp O Sagene 1 Haslum 5    
09060107 lø 09/06 10:24 lø 09/06 G7 Grp B Grei 3 Ready 7    
09060108 lø 09/06 10:36 lø 09/06 G6 Grp G Ready 4 Nordstrand 7    
09060109 lø 09/06 10:48 lø 09/06 G7 Grp P Bærums Verk Hauger 10 Sagene Striper    
09060110 lø 09/06 11:00 lø 09/06 G6 Grp G Vålerenga G2013 Rød 2 2 Ready 4    
09060111 lø 09/06 11:12 lø 09/06 G7 Grp B Lille Tøyen Tiger G6 Høvik 2    
09060112 lø 09/06 11:24 lø 09/06 G7 Grp Q Holmlia 3 Kolbotn L    
09060113 lø 09/06 11:36 lø 09/06 G7 Grp Q Bærums Verk Hauger 1 Sagene Stjerner    
09060114 lø 09/06 11:48 lø 09/06 G6 Grp G Forward Ski 6    
09060115 lø 09/06 12:00 lø 09/06 J7 Grp A Bygdø Monolitten 2 Hasle-Løren 2    
09060116 lø 09/06 12:12 lø 09/06 G7 Grp K Frigg 1 Vålerenga 2011 Heltene    
09060117 lø 09/06 12:24 lø 09/06 J7 Grp A Bygdø Monolitten 1 Vålerenga J2011 Blå    
09060118 lø 09/06 12:36 lø 09/06 G6 Grp C Hasle-Løren 3 Vålerenga G2012 Grønn 2    
09060119 lø 09/06 12:48 lø 09/06 J7 Grp A Vålerenga J2011 Blå Haslum Kattene    
09060120 lø 09/06 13:00 lø 09/06 G7 Grp I Hasle-Løren 7 Holmlia 4    
09060121 lø 09/06 13:12 lø 09/06 G7 Grp N Haslum 8 Bygdø Monolitten Blå    
09060122 lø 09/06 13:24 lø 09/06 G7 Grp K Ullern Bears 1 Frigg 1    
09060123 lø 09/06 13:36 lø 09/06 G7 Grp N Oppegård 2 Bygdø Monolitten Blå    
09060124 lø 09/06 13:48 lø 09/06 G7 Grp J Furuset Kolbotn I    
09060125 lø 09/06 14:00 lø 09/06 G6 Grp B Furuset Nordstrand 4    
09060126 lø 09/06 14:12 lø 09/06 G7 Grp H Kolbotn A Ready 6    
09060127 lø 09/06 14:24 lø 09/06 G6 Grp B Nordstrand 6 Furuset    
09060128 lø 09/06 14:36 lø 09/06 G7 Grp H Vestre Aker 1 Kolbotn A    
09060129 lø 09/06 14:48 lø 09/06 G6 Grp A Bækkelaget Vålerenga G2012 Grønn 1    
09060130 lø 09/06 15:00 lø 09/06 G7 Grp J Kolbotn I Vestre Aker 2    
09060131 lø 09/06 15:12 lø 09/06 G7 Grp D Ready 1 Haslum 9    
09060132 lø 09/06 15:24 lø 09/06 G7 Grp C Frigg 2 Grei 5    
09060133 lø 09/06 15:36 lø 09/06 G6 Grp A Hasle-Løren 2 Manglerud Star MS-Tigers    
09060134 lø 09/06 15:48 lø 09/06 G7 Grp G Ready 10 Bærums Verk Hauger 3