Dette er resultatet fra OBOS Miniligaen - hos Vålerenga 2018. Se de seneste resultater fra OBOS Miniligaen - hos Vålerenga 2019 her.

Valle Hovin kuntsgress 2

  Kampnr Tid Række Hjemmehold Resultat  Udehold    
09060200 lø 09/06 09:00 lø 09/06 G7 Grp P Hasle-Løren 3 Haslum 7    
09060201 lø 09/06 09:12 lø 09/06 G6 Grp G Nordstrand 7 Vålerenga G2013 Rød 2 2    
09060202 lø 09/06 09:24 lø 09/06 G6 Grp E Nordstrand 5 Manglerud Star MS-Bears    
09060203 lø 09/06 09:36 lø 09/06 G7 Grp Q Kolbotn L Sagene Stjerner    
09060204 lø 09/06 09:48 lø 09/06 G7 Grp A Grei 1 Hasle-Løren 6    
09060205 lø 09/06 10:00 lø 09/06 G7 Grp A Høvik 1 Frigg 6    
09060206 lø 09/06 10:12 lø 09/06 G6 Grp G Ski 6 Vålerenga G2013 Rød 2 2    
09060207 lø 09/06 10:24 lø 09/06 G6 Grp G Lyn 1 Forward    
09060208 lø 09/06 10:36 lø 09/06 G7 Grp O Hasle-Løren 1 Kolbotn G    
09060209 lø 09/06 10:48 lø 09/06 G6 Grp F Ski 5 Nordstrand 1    
09060210 lø 09/06 11:00 lø 09/06 G6 Grp E Teisen Blå Nordstrand 5    
09060211 lø 09/06 11:12 lø 09/06 G7 Grp M Frigg 4 Lommedalen 2    
09060212 lø 09/06 11:24 lø 09/06 G7 Grp B Ullern Bears 2 Grei 3    
09060213 lø 09/06 11:36 lø 09/06 G6 Grp E Manglerud Star MS-Bears Teisen Blå    
09060214 lø 09/06 11:48 lø 09/06 G7 Grp F Bygdø Monolitten Rød Oppegård 3    
09060215 lø 09/06 12:00 lø 09/06 G7 Grp I Holmlia 4 Lommedalen 3    
09060216 lø 09/06 12:12 lø 09/06 G7 Grp N Hasle-Løren 4 Oppegård 2    
09060217 lø 09/06 12:24 lø 09/06 J7 Grp A Hasle-Løren 2 Siggerud Tigers    
09060218 lø 09/06 12:36 lø 09/06 G7 Grp K Vålerenga 2011 Heltene Høvik 3    
09060219 lø 09/06 12:48 lø 09/06 G7 Grp I Lommedalen 3 Kolbotn H    
09060220 lø 09/06 13:00 lø 09/06 G6 Grp C Manglerud Star MS-Foxes Ready 3    
09060221 lø 09/06 13:12 lø 09/06 G6 Grp D Manglerud Star MS-panters Nordstrand 3    
09060222 lø 09/06 13:24 lø 09/06 G7 Grp K Høvik 3 Lyn 3    
09060223 lø 09/06 13:36 lø 09/06 G6 Grp D Hasle-Løren 5 Ready 2    
09060224 lø 09/06 13:48 lø 09/06 G7 Grp J Ready 9 Vålerenga G2011 Kings 2    
09060225 lø 09/06 14:00 lø 09/06 G6 Grp A Manglerud Star MS-Tigers Bækkelaget    
09060226 lø 09/06 14:12 lø 09/06 G7 Grp J Kolbotn I Lommedalen 1    
09060227 lø 09/06 14:24 lø 09/06 G6 Grp B Ski 2 Nordstrand 4    
09060228 lø 09/06 14:36 lø 09/06 G7 Grp H Ready 6 Langhus 2    
09060229 lø 09/06 14:48 lø 09/06 G6 Grp A Hasle-Løren 2 Ski 1    
09060230 lø 09/06 15:00 lø 09/06 G7 Grp G Bærums Verk Hauger 3 Bygdø Monolitten Grønn    
09060231 lø 09/06 15:12 lø 09/06 G7 Grp E Frigg 7 Forward Kolibri svart    
09060232 lø 09/06 15:24 lø 09/06 G7 Grp G Vestre Aker 4 Ready 10    
09060233 lø 09/06 15:36 lø 09/06 G6 Grp A Ski 1 Bækkelaget    
09060234 lø 09/06 15:48 lø 09/06 G6 Grp B Furuset Ski 2