Dette er resultatet fra OBOS Miniligaen - hos Vålerenga 2018. Se de seneste resultater fra OBOS Miniligaen - hos Vålerenga 2019 her.

Valle Hovin kuntsgress 2

  Kampnr Tid Række Hjemmehold Resultat  Udehold    
09060500 lø 09/06 09:00 lø 09/06 G7 Grp A Lille Tøyen Gorilla G6 Grei 1    
09060501 lø 09/06 09:12 lø 09/06 G6 Grp F Teisen Rød Ready 1    
09060502 lø 09/06 09:24 lø 09/06 G7 Grp P Sagene Striper Hasle-Løren 3    
09060503 lø 09/06 09:36 lø 09/06 G6 Grp E Lyn 3 Vålerenga G2012 Rød    
09060504 lø 09/06 09:48 lø 09/06 G7 Grp P Haslum 7 Frigg 5    
09060505 lø 09/06 10:00 lø 09/06 G6 Grp G Hasle-Løren 1 Ready 4    
09060506 lø 09/06 10:12 lø 09/06 G7 Grp M Kolbotn M Lommedalen 2    
09060507 lø 09/06 10:24 lø 09/06 G7 Grp A Frigg 6 Hasle-Løren 6    
09060508 lø 09/06 10:36 lø 09/06 G6 Grp F Lyn 2 Teisen Rød    
09060509 lø 09/06 10:48 lø 09/06 G6 Grp F Vålerenga G2012 Sort 2 Manglerud Star MS-Lions    
09060510 lø 09/06 11:00 lø 09/06 G7 Grp A Hasle-Løren 6 Høvik 1    
09060511 lø 09/06 11:12 lø 09/06 G7 Grp M Bygdø Monolitten Orange Kolbotn M    
09060512 lø 09/06 11:24 lø 09/06 G7 Grp P Lille Tøyen Ørn Bærums Verk Hauger 10    
09060513 lø 09/06 11:36 lø 09/06 G6 Grp E Vålerenga G2012 Rød Hasle-Løren 4    
09060514 lø 09/06 11:48 lø 09/06 G6 Grp C Nordstrand 2 Manglerud Star MS-Foxes    
09060515 lø 09/06 12:00 lø 09/06 J7 Grp A Bygdø Monolitten 1 Haslum Kattene    
09060516 lø 09/06 12:12 lø 09/06 G7 Grp F Haslum 6 Bærums Verk Hauger 2    
09060517 lø 09/06 12:24 lø 09/06 G7 Grp N Haslum 8 Vålerenga G... Allstars 2    
09060518 lø 09/06 12:36 lø 09/06 G6 Grp C Manglerud Star MS-Foxes Ski 7    
09060519 lø 09/06 12:48 lø 09/06 G6 Grp D Nordstrand 3 Ready 2    
09060520 lø 09/06 13:00 lø 09/06 G7 Grp K Ullern Bears 1 Vålerenga 2011 Heltene    
09060521 lø 09/06 13:12 lø 09/06 G6 Grp D Ski 4 Hasle-Løren 5    
09060522 lø 09/06 13:24 lø 09/06 G7 Grp F Oppegård 3 Bærums Verk Hauger 2    
09060523 lø 09/06 13:36 lø 09/06 G7 Grp D Haslum 9 Vestre Aker 3    
09060524 lø 09/06 13:48 lø 09/06 G7 Grp K Vålerenga 2011 Heltene Lyn 3    
09060525 lø 09/06 14:00 lø 09/06 G6 Grp B Nordstrand 6 Hasle-Løren 6    
09060526 lø 09/06 14:12 lø 09/06 G7 Grp C Vålerenga G2011 Rød Holmlia 1    
09060527 lø 09/06 14:24 lø 09/06 G6 Grp B Hasle-Løren 6 Vålerenga G2012 Sort 1    
09060528 lø 09/06 14:36 lø 09/06 G7 Grp G Kolbotn C Forward Kolibri Rød    
09060529 lø 09/06 14:48 lø 09/06 G6 Grp B Hasle-Løren 6 Furuset    
09060530 lø 09/06 15:00 lø 09/06 G7 Grp H Ullern Bears 3 Vestre Aker 1    
09060531 lø 09/06 15:12 lø 09/06 G6 Grp A Vålerenga G2012 Grønn 1 Hasle-Løren 2    
09060532 lø 09/06 15:24 lø 09/06 G7 Grp J Kolbotn I Ready 9    
09060533 lø 09/06 15:36 lø 09/06 G7 Grp D Kolbotn E Haslum 9    
09060534 lø 09/06 15:48 lø 09/06 G7 Grp G Vestre Aker 4 Forward Kolibri Rød