Dette er resultatet fra OBOS Miniligaen - hos Vålerenga 2018. Se de seneste resultater fra OBOS Miniligaen - hos Vålerenga 2019 her.

Valle Hovin kuntsgress 2

  Kampnr Tid Række Hjemmehold Resultat  Udehold    
09060900 lø 09/06 09:00 lø 09/06 G7 Grp Q Lille Tøyen Løve Sagene Stjerner    
09060901 lø 09/06 09:12 lø 09/06 G7 Grp M Ready 3 Kolbotn M    
09060902 lø 09/06 09:24 lø 09/06 G7 Grp Q Grei 4 Bærums Verk Hauger 1    
09060903 lø 09/06 09:36 lø 09/06 G6 Grp G Ski 6 Nordstrand 7    
09060904 lø 09/06 09:48 lø 09/06 G7 Grp O Sagene 1 Kolbotn G    
09060905 lø 09/06 10:00 lø 09/06 G6 Grp F Vålerenga G2012 Sort 2 Lyn 2    
09060906 lø 09/06 10:12 lø 09/06 G7 Grp P Hasle-Løren 3 Frigg 5    
09060907 lø 09/06 10:24 lø 09/06 G6 Grp F Ready 1 Vålerenga G2012 Sort 2    
09060908 lø 09/06 10:36 lø 09/06 G7 Grp M Frigg 4 Kolbotn M    
09060909 lø 09/06 10:48 lø 09/06 G7 Grp M Ready 3 Lommedalen 2    
09060910 lø 09/06 11:00 lø 09/06 G7 Grp Q Lille Tøyen Løve Bærums Verk Hauger 1    
09060911 lø 09/06 11:12 lø 09/06 G7 Grp A Oppegård 4 Grei 1    
09060912 lø 09/06 11:24 lø 09/06 G7 Grp O Sagene 1 Jardar 2    
09060913 lø 09/06 11:36 lø 09/06 J7 Grp A Haslum Kattene Hasle-Løren 1    
09060914 lø 09/06 11:48 lø 09/06 G6 Grp E Ski 3 Lyn 3    
09060915 lø 09/06 12:00 lø 09/06 G6 Grp D Hasle-Løren 5 Nordstrand 3    
09060916 lø 09/06 12:12 lø 09/06 G6 Grp C Ready 3 Vålerenga G2012 Grønn 2    
09060917 lø 09/06 12:24 lø 09/06 G7 Grp I Lommedalen 3 Ready 5    
09060918 lø 09/06 12:36 lø 09/06 G7 Grp F Grei 6 Bærums Verk Hauger 2    
09060919 lø 09/06 12:48 lø 09/06 G6 Grp D Hasle-Løren 5 Vålerenga G2013 Rød 1    
09060920 lø 09/06 13:00 lø 09/06 G7 Grp F Oppegård 3 Grei 6    
09060921 lø 09/06 13:12 lø 09/06 G7 Grp N Vålerenga G... Allstars 2 Hasle-Løren 4    
09060922 lø 09/06 13:24 lø 09/06 G7 Grp I Holmlia 4 Kolbotn H    
09060923 lø 09/06 13:36 lø 09/06 G7 Grp N Bærums Verk Hauger 4 Vålerenga G... Allstars 2    
09060924 lø 09/06 13:48 lø 09/06 G7 Grp E Lyn 1 Forward Kolibri svart    
09060925 lø 09/06 14:00 lø 09/06 G7 Grp L Kolbotn K Frigg 3    
09060926 lø 09/06 14:12 lø 09/06 G7 Grp D Kolbotn E Ready 1    
09060927 lø 09/06 14:24 lø 09/06 G7 Grp E Forward Kolibri svart Langhus 3    
09060928 lø 09/06 14:36 lø 09/06 G7 Grp J Vestre Aker 2 Ready 9    
09060929 lø 09/06 14:48 lø 09/06 J6 Grp A Hasle-Løren J6 Hasle-Løren J6 1    
09060930 lø 09/06 15:00 lø 09/06 G7 Grp G Ready 10 Forward Kolibri Rød    
09060931 lø 09/06 15:12 lø 09/06 G6 Grp B Nordstrand 4 Nordstrand 6    
09060932 lø 09/06 15:24 lø 09/06 G7 Grp H Ready 6 Ullern Bears 3    
09060933 lø 09/06 15:36 lø 09/06 G7 Grp J Vålerenga G2011 Kings 2 Lommedalen 1    
09060934 lø 09/06 15:48 lø 09/06 G7 Grp H Hasle-Løren 2 Langhus 2