Dette er resultater fra OBOS Miniligaen - hos Vålerenga 2018. Se de siste resultatene fra OBOS Miniligaen - hos Vålerenga 2019 her.

Valle Hovin kuntsgress 2

  Kampnr Tid Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag    
09060300 lø 09/06 09:00 lø 09/06 G7 Plj O Jardar 2 Hasle-Løren 1    
09060301 lø 09/06 09:12 lø 09/06 G6 Plj E Hasle-Løren 4 Lyn 3    
09060302 lø 09/06 09:24 lø 09/06 G7 Plj M Bygdø Monolitten Orange Frigg 4    
09060303 lø 09/06 09:36 lø 09/06 G7 Plj B Grei 3 Oppegård 1    
09060304 lø 09/06 09:48 lø 09/06 G7 Plj O Hasle-Løren 1 Lille Tøyen Ulv    
09060305 lø 09/06 10:00 lø 09/06 G7 Plj A Oppegård 4 Lille Tøyen Gorilla G6    
09060306 lø 09/06 10:12 lø 09/06 G7 Plj Q Lyn 2 Grei 4    
09060307 lø 09/06 10:24 lø 09/06 G6 Plj E Teisen Blå Hasle-Løren 4    
09060308 lø 09/06 10:36 lø 09/06 G7 Plj Q Grei 4 Kolbotn L    
09060309 lø 09/06 10:48 lø 09/06 G7 Plj M Hasle-Løren 5 Bygdø Monolitten Orange    
09060310 lø 09/06 11:00 lø 09/06 G6 Plj F Ready 1 Lyn 2    
09060311 lø 09/06 11:12 lø 09/06 G6 Plj E Manglerud Star MS-Bears Hasle-Løren 4    
09060312 lø 09/06 11:24 lø 09/06 G6 Plj E Nordstrand 5 Lyn 3    
09060313 lø 09/06 11:36 lø 09/06 J7 Plj A Vålerenga J2011 Rød Bygdø Monolitten 2    
09060314 lø 09/06 11:48 lø 09/06 G7 Plj F Bærums Verk Hauger 2 Ready 8    
09060315 lø 09/06 12:00 lø 09/06 G7 Plj N Vålerenga G... Allstars 2 Bygdø Monolitten Blå    
09060316 lø 09/06 12:12 lø 09/06 G6 Plj C Manglerud Star MS-Foxes Hasle-Løren 3    
09060317 lø 09/06 12:24 lø 09/06 J7 Plj A Hasle-Løren 1 Vålerenga J2011 Rød    
09060318 lø 09/06 12:36 lø 09/06 G7 Plj L Jardar 1 Kolbotn K    
09060319 lø 09/06 12:48 lø 09/06 G7 Plj I Ready 5 Teisen    
09060320 lø 09/06 13:00 lø 09/06 G7 Plj K Frigg 1 Høvik 3    
09060321 lø 09/06 13:12 lø 09/06 G6 Plj D Vålerenga G2013 Rød 1 Ready 2    
09060322 lø 09/06 13:24 lø 09/06 G7 Plj F Haslum 6 Bygdø Monolitten Rød    
09060323 lø 09/06 13:36 lø 09/06 G7 Plj D Ready 1 Holmlia 2    
09060324 lø 09/06 13:48 lø 09/06 G7 Plj K Frigg 1 Kolbotn B    
09060325 lø 09/06 14:00 lø 09/06 G6 Plj A Hasle-Løren 2 Nordstrand 8    
09060326 lø 09/06 14:12 lø 09/06 G7 Plj H Langhus 2 Ullern Bears 3    
09060327 lø 09/06 14:24 lø 09/06 G6 Plj A Bækkelaget Hasle-Løren 2    
09060328 lø 09/06 14:36 lø 09/06 G7 Plj H Ullern Bears 3 Hasle-Løren 2    
09060329 lø 09/06 14:48 lø 09/06 G7 Plj E Langhus 3 Frigg 7    
09060330 lø 09/06 15:00 lø 09/06 G7 Plj G Vestre Aker 4 Kolbotn C    
09060331 lø 09/06 15:12 lø 09/06 G6 Plj A Ski 1 Manglerud Star MS-Tigers    
09060332 lø 09/06 15:24 lø 09/06 J6 Plj A Vålerenga J6 2 Hasle-Løren J6 1    
09060333 lø 09/06 15:36 lø 09/06 G7 Plj D Langhus 1 Holmlia 2    
09060334 lø 09/06 15:48 lø 09/06 G7 Plj G Kolbotn C Bygdø Monolitten Grønn