Dette er resultater fra OBOS Miniligaen - hos Vålerenga 2018. Se de siste resultatene fra OBOS Miniligaen - hos Vålerenga 2019 her.

Valle Hovin kuntsgress 2

  Kampnr Tid Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag    
09060800 lø 09/06 09:00 lø 09/06 G7 Plj P Sagene Striper Lille Tøyen Ørn    
09060801 lø 09/06 09:12 lø 09/06 G6 Plj G Hasle-Løren 1 Ski 6    
09060802 lø 09/06 09:24 lø 09/06 G7 Plj A Oppegård 4 Vålerenga G... Allstars 1    
09060803 lø 09/06 09:36 lø 09/06 G7 Plj B Høvik 2 Ready 7    
09060804 lø 09/06 09:48 lø 09/06 G6 Plj G Vålerenga G2013 Rød 2 2 Forward    
09060805 lø 09/06 10:00 lø 09/06 G6 Plj E Vålerenga G2012 Rød Manglerud Star MS-Bears    
09060806 lø 09/06 10:12 lø 09/06 G7 Plj O Hasle-Løren 1 Vålerenga G2011 Kings 1    
09060807 lø 09/06 10:24 lø 09/06 G7 Plj P Bærums Verk Hauger 10 Haslum 7    
09060808 lø 09/06 10:36 lø 09/06 G7 Plj O Vålerenga G2011 Kings 1 Jardar 2    
09060809 lø 09/06 10:48 lø 09/06 G7 Plj B Oppegård 1 Ullern Bears 2    
09060810 lø 09/06 11:00 lø 09/06 G7 Plj Q Sagene Stjerner Lyn 2    
09060811 lø 09/06 11:12 lø 09/06 G6 Plj F Nordstrand 1 Vålerenga G2012 Sort 2    
09060812 lø 09/06 11:24 lø 09/06 G7 Plj A Hasle-Løren 6 Vålerenga G... Allstars 1    
09060813 lø 09/06 11:36 lø 09/06 G7 Plj O Kolbotn G Haslum 5    
09060814 lø 09/06 11:48 lø 09/06 G6 Plj G Lyn 1 Vålerenga G2013 Rød 2 2    
09060815 lø 09/06 12:00 lø 09/06 G7 Plj I Kolbotn H Ready 5    
09060816 lø 09/06 12:12 lø 09/06 G7 Plj F Ready 8 Oppegård 3    
09060817 lø 09/06 12:24 lø 09/06 G6 Plj D Ready 2 Ski 4    
09060818 lø 09/06 12:36 lø 09/06 G7 Plj L Grei 2 Frigg 3    
09060819 lø 09/06 12:48 lø 09/06 J7 Plj A Siggerud Tigers Bygdø Monolitten 1    
09060820 lø 09/06 13:00 lø 09/06 G7 Plj L Kolbotn K Grei 2    
09060821 lø 09/06 13:12 lø 09/06 G7 Plj N Bærums Verk Hauger 4 Oppegård 2    
09060822 lø 09/06 13:24 lø 09/06 G7 Plj I Ready 5 Hasle-Løren 7    
09060823 lø 09/06 13:36 lø 09/06 G7 Plj N Haslum 8 Hasle-Løren 4    
09060824 lø 09/06 13:48 lø 09/06 G7 Plj C Kolbotn F Grei 5    
09060825 lø 09/06 14:00 lø 09/06 G7 Plj H Vestre Aker 1 Hasle-Løren 2    
09060826 lø 09/06 14:12 lø 09/06 G7 Plj D Holmlia 2 Vestre Aker 3    
09060827 lø 09/06 14:24 lø 09/06 G6 Plj A Manglerud Star MS-Tigers Vålerenga G2012 Grønn 1    
09060828 lø 09/06 14:36 lø 09/06 G7 Plj J Vålerenga G2011 Kings 2 Kolbotn I    
09060829 lø 09/06 14:48 lø 09/06 G6 Plj B Vålerenga G2012 Sort 1 Nordstrand 4    
09060830 lø 09/06 15:00 lø 09/06 G7 Plj J Lommedalen 1 Ready 9    
09060831 lø 09/06 15:12 lø 09/06 G6 Plj B Hasle-Løren 6 Ski 2    
09060832 lø 09/06 15:24 lø 09/06 G7 Plj H Langhus 2 Vestre Aker 1    
09060833 lø 09/06 15:36 lø 09/06 G6 Plj A Vålerenga G2012 Grønn 1 Nordstrand 8    
09060834 lø 09/06 15:48 lø 09/06 G7 Plj H Ready 6 Vestre Aker 1