Dette er resultater fra OBOS Miniligaen - hos Vålerenga 2018. Se de siste resultatene fra OBOS Miniligaen - hos Vålerenga 2019 her.

Valle Hovin kuntsgress 2

  Kampnr Tid Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag    
09061000 lø 09/06 09:00 lø 09/06 G6 Plj E Ski 3 Nordstrand 5    
09061001 lø 09/06 09:12 lø 09/06 G7 Plj B Vålerenga G2011 Tippen Ullern Bears 2    
09061002 lø 09/06 09:24 lø 09/06 G7 Plj O Vålerenga G2011 Kings 1 Kolbotn G    
09061003 lø 09/06 09:36 lø 09/06 G6 Plj F Ski 5 Teisen Rød    
09061004 lø 09/06 09:48 lø 09/06 G6 Plj E Hasle-Løren 4 Nordstrand 5    
09061005 lø 09/06 10:00 lø 09/06 G6 Plj F Ski 5 Ready 1    
09061006 lø 09/06 10:12 lø 09/06 G7 Plj O Jardar 2 Lille Tøyen Ulv    
09061007 lø 09/06 10:24 lø 09/06 G7 Plj B Høvik 2 Vålerenga G2011 Tippen    
09061008 lø 09/06 10:36 lø 09/06 G7 Plj P Lille Tøyen Ørn Frigg 5    
09061009 lø 09/06 10:48 lø 09/06 G6 Plj E Lyn 3 Manglerud Star MS-Bears    
09061010 lø 09/06 11:00 lø 09/06 G7 Plj O Vålerenga G2011 Kings 1 Sagene 1    
09061011 lø 09/06 11:12 lø 09/06 G6 Plj E Ski 3 Vålerenga G2012 Rød    
09061012 lø 09/06 11:24 lø 09/06 G6 Plj G Forward Nordstrand 7    
09061013 lø 09/06 11:36 lø 09/06 G6 Plj F Teisen Rød Vålerenga G2012 Sort 2    
09061014 lø 09/06 11:48 lø 09/06 G7 Plj N Hasle-Løren 4 Bærums Verk Hauger 4    
09061015 lø 09/06 12:00 lø 09/06 G6 Plj D Ski 4 Vålerenga G2013 Rød 1    
09061016 lø 09/06 12:12 lø 09/06 G7 Plj L Ready 2 Kolbotn K    
09061017 lø 09/06 12:24 lø 09/06 G6 Plj D Nordstrand 3 Vålerenga G2013 Rød 1    
09061018 lø 09/06 12:36 lø 09/06 G7 Plj F Ready 8 Bygdø Monolitten Rød    
09061019 lø 09/06 12:48 lø 09/06 G7 Plj N Bærums Verk Hauger 4 Haslum 8    
09061020 lø 09/06 13:00 lø 09/06 G7 Plj F Bærums Verk Hauger 2 Bygdø Monolitten Rød    
09061021 lø 09/06 13:12 lø 09/06 G7 Plj I Teisen Lommedalen 3    
09061022 lø 09/06 13:24 lø 09/06 G7 Plj K Vålerenga 2011 Heltene Kolbotn B    
09061023 lø 09/06 13:36 lø 09/06 G6 Plj D Vålerenga G2013 Rød 1 Manglerud Star MS-panters    
09061024 lø 09/06 13:48 lø 09/06 G7 Plj I Hasle-Løren 7 Lommedalen 3    
09061025 lø 09/06 14:00 lø 09/06 G7 Plj E Ready 4 Langhus 3    
09061026 lø 09/06 14:12 lø 09/06 G7 Plj L Grei 2 Ready 2    
09061027 lø 09/06 14:24 lø 09/06 G6 Plj A Nordstrand 8 Ski 1    
09061028 lø 09/06 14:36 lø 09/06 G7 Plj D Vestre Aker 3 Kolbotn E    
09061029 lø 09/06 14:48 lø 09/06 G6 Plj A Nordstrand 8 Manglerud Star MS-Tigers    
09061030 lø 09/06 15:00 lø 09/06 G7 Plj C Siggerud Tigers Kolbotn F    
09061031 lø 09/06 15:12 lø 09/06 G6 Plj B Furuset Vålerenga G2012 Sort 1    
09061032 lø 09/06 15:24 lø 09/06 G7 Plj G Kolbotn C Bærums Verk Hauger 3    
09061033 lø 09/06 15:36 lø 09/06 G7 Plj E Oppegård 5 Forward Kolibri svart    
09061034 lø 09/06 15:48 lø 09/06 G7 Plj C Siggerud Tigers Grei 5