Dette er resultater fra OBOS Miniligaen - hos Vålerenga 2018. Se de siste resultatene fra OBOS Miniligaen - hos Vålerenga 2019 her.

Valle Hovin kuntsgress 2

  Kampnr Tid Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag    
09061200 lø 09/06 09:00 lø 09/06 G6 Plj E Vålerenga G2012 Rød Teisen Blå    
09061201 lø 09/06 09:12 lø 09/06 G7 Plj M Lommedalen 2 Hasle-Løren 5    
09061202 lø 09/06 09:24 lø 09/06 G7 Plj Q Lyn 2 Holmlia 3    
09061203 lø 09/06 09:36 lø 09/06 G7 Plj M Kolbotn M Hasle-Løren 5    
09061204 lø 09/06 09:48 lø 09/06 G7 Plj M Lommedalen 2 Bygdø Monolitten Orange    
09061205 lø 09/06 10:00 lø 09/06 G7 Plj B Lille Tøyen Tiger G6 Oppegård 1    
09061206 lø 09/06 10:12 lø 09/06 G7 Plj A Grei 1 Vålerenga G... Allstars 1    
09061207 lø 09/06 10:24 lø 09/06 G7 Plj B Ullern Bears 2 Lille Tøyen Tiger G6    
09061208 lø 09/06 10:36 lø 09/06 G6 Plj G Vålerenga G2013 Rød 2 2 Hasle-Løren 1    
09061209 lø 09/06 10:48 lø 09/06 G7 Plj B Lille Tøyen Tiger G6 Ready 7    
09061210 lø 09/06 11:00 lø 09/06 G7 Plj O Lille Tøyen Ulv Kolbotn G    
09061211 lø 09/06 11:12 lø 09/06 G7 Plj M Hasle-Løren 5 Ready 3    
09061212 lø 09/06 11:24 lø 09/06 G7 Plj P Haslum 7 Kolbotn D    
09061213 lø 09/06 11:36 lø 09/06 G7 Plj F Grei 6 Haslum 6    
09061214 lø 09/06 11:48 lø 09/06 G6 Plj F Manglerud Star MS-Lions Ski 5    
09061215 lø 09/06 12:00 lø 09/06 G7 Plj K Lyn 3 Ullern Bears 1    
09061216 lø 09/06 12:12 lø 09/06 G7 Plj L Frigg 3 Jardar 1    
09061217 lø 09/06 12:24 lø 09/06 J7 Plj A Haslum Kattene Bygdø Monolitten 2    
09061218 lø 09/06 12:36 lø 09/06 G7 Plj F Oppegård 3 Haslum 6    
09061219 lø 09/06 12:48 lø 09/06 G7 Plj N Bygdø Monolitten Blå Hasle-Løren 4    
09061220 lø 09/06 13:00 lø 09/06 G6 Plj C Vålerenga G2012 Grønn 2 Nordstrand 2    
09061221 lø 09/06 13:12 lø 09/06 J7 Plj A Haslum Kattene Vålerenga J2011 Rød    
09061222 lø 09/06 13:24 lø 09/06 G6 Plj C Hasle-Løren 3 Nordstrand 2    
09061223 lø 09/06 13:36 lø 09/06 G7 Plj L Frigg 3 Ready 2    
09061224 lø 09/06 13:48 lø 09/06 G7 Plj I Ready 5 Holmlia 4    
09061225 lø 09/06 14:00 lø 09/06 G6 Plj B Vålerenga G2012 Sort 1 Ski 2    
09061226 lø 09/06 14:12 lø 09/06 G7 Plj E Frigg 7 Lyn 1    
09061227 lø 09/06 14:24 lø 09/06 J6 Plj A Vålerenga J6 2 Hasle-Løren J6    
09061228 lø 09/06 14:36 lø 09/06 G7 Plj D Langhus 1 Ready 1    
09061229 lø 09/06 14:48 lø 09/06 J6 Plj A Vålerenga J6 1 Vålerenga J6 2    
09061230 lø 09/06 15:00 lø 09/06 G7 Plj C Holmlia 1 Frigg 2    
09061231 lø 09/06 15:12 lø 09/06 G7 Plj E Lyn 1 Ready 4    
09061232 lø 09/06 15:24 lø 09/06 G7 Plj C Kolbotn F Vålerenga G2011 Rød    
09061233 lø 09/06 15:36 lø 09/06 G7 Plj D Vestre Aker 3 Ready 1    
09061234 lø 09/06 15:48 lø 09/06 G7 Plj C Holmlia 1 Kolbotn F